2009. július 16., csütörtök

Bruercsinél blogszülinap játékkal :)




Egy éve , hogy pasis ajándékot keresett Bruercsi a párjának. Aztán meg is varrta és nem is akárhogy.
Remélem Bruercsi, ez elég pasis. :) Nem saját ötlet, persze, hogy szereztem valahonnan, de legalább már megvarrtam. :) Ellentétben azzal a több száz elmentett kincsemmel, amit talán soha az életben nem lesz időm megvarrni. Remélem nem bántja a szerzői jogokat, mert ide kitettem, mintával együtt. Talán valaki kedvet kap hozzá. Sajnos a forrásra nem emlékszem.
És a kérdés, mitől pasis egy pasi? Talán attól, hogy legyen igazi férfi. Nem a szépségre gondolok, hanem a figyelmességre, a jólápoltságra, a biztonság érzésére mellette, legyen határozott és megbízható ne hagyja el magát problémák esetén.
Kicsit lehet gyerek is, néha szükség van rá, hogy kiengedje a gőzt, de akkor mi is legyünk addig gyerekek és hagyjuk játszani a számítógépen. :D

2 megjegyzés:

bruercsi írta...

Nagyon örülök, hogy felraktad ezt a nyakkendő tartót! Igazán jó ötlet!!!!!!
Köszönöm, hogy velem tartottál!!! :)

Kaoka írta...

bruercsi, csak ez volt a spájzomban. :)Tényleg nagyon nehéz kitalálni "pasisat" .:)Varrtam bortartót is, arrol sincs fotó. :)
Az olyan régen volt, hogy még nem dokumentáltam a varrományaimat.